Baidarės Mažeikiuose
/

Pažink savo krašto upių grožį , patirk neišdildomų įspūdžių

 

Naujiena Mažeikiuose 

Irklenčių nuoma-jau  ir mūsų mieste.

Sekite reklamą ir informaciją internete ir facebooke arba teiraukitės telefonu 861337337

 Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad, norint suvaldyti irklentę, būtina turėti puikiai veikiantį vestibiuletinį pusiausvyros aparatą, nes  irkluoti reikia atsistojus, tačiau tai ne visai tiesa. Irklentė – plati ir stabili lenta, ją apversti išties labai sudėtinga, todėl net ir patirties neturintys vandens sporto  mėgėjai jau po pusvalandžio ant šios lentos jaučiasi saugiai ir patogiai.

Kodėl verta rinktis irklentes?

  1. Tai – velniškai smagu! Plaukimas irklente gali būti apibūdinamas, kaip didelis smagumas, ypač tiems, kurie mėgsta sportą vandenyje ar ant vandens.
  2. Plaukiant irklente dirbs ne tik viršutiniai, bet ir viso kūno (juosmens, kojų) raumenys, o pusiausvyros pojūtį dar labiau sustiprins galimybė užsiimti joga.
  3. Dauguma irklenčių yra pakankamai lengvos, todėl jas pakrauti, iškrauti iš automobilio ir nusinešti iki vandens vienam bus visiškai nesudėtinga.
  4. Nukritus nuo irklentės visiškai nesudėtinga užsiropšti atgal ant jos.
  5. Plaukioti gali bet kur, kur yra vandens! Nesvarbu tai ežeras, upė, kanalas, marios ar jūra.
  6. Šeimos laikas kartu. Plaukiojimas irklentėmis yra smagus būdas šeimai kartu praleisti laisvalaikį. Mama, tėtis ir vaikai gali plaukti irklentėmis. Pasiirstyti drauge tu netgi gali pasiimti  savo šuniuką ar kitą augintinį.