Baidarės Mažeikiuose
/

Pažink savo krašto upių grožį , patirk neišdildomų įspūdžių

 

Sveiki atvykę į mūsų naująją svetainę!


       Jeigu Jūs  ištroškę naujų įspūdžių bei išbandymų nuostabiose mūsų krašto upėse bei ežeruose, žmonės trokštantys išsivaduoti iš beprotišku tempu lekiančios kasdienybės gniaužtų ir bent trumpam atsiduoti Motulės Gamtos globai, tuomet mes pasiruošę Jums padėti. 

       Jūsų laukia vandens gaiva, relaksacinis plaukimo pojūtis, nepakartojami pakrančių vaizdai, romantiški vakarai prie laužo, gardūs kepsniai ir žinoma alus.... Tai, kartu ir nenuspėjami savęs išbandymai gamtoje. Nepraleiskit progos pajusti gamtos teikiamą palaimą. Kelionės baidarėmis ar irklentėmis patiks visiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį gamtoje, tiems, kurie  savaitgalį nori gerai pailsėti, tiems, kurie nori keliauti dviese, kompanijoje ar su šeima, tiems, kurie nori atrasti įdomų užsiėmimą, tiems, kuriems pagaliau pabodo sėdėti namuose prie televizoriaus ir "pliumpinti" alų.   

    Mes siūlome aukštos kokybės, patvarių, saugių, baidarių bei irklenčių pasirinkimą. Nuomojame tik aukščiausios kokybės komfortabilias, sertifikuotas bei manevringas baidares bei irklentes, ne vienerius metus džiuginančias Vakarų Europos vandens turistus. Mūsų baidarės tik 2015-2018 m. pargabentos iš gamyklų Anglijoje, Slovėnijoje bei Lenkijoje. 

Mūsų baidarės 

"Kalypso" expedition (su integruota bagažine)   (Slovėnija) 

 Baidarė skirta kelionėms tiek siaurais, srauniais, akmenuotais upeliais, tiek plačiomis upėmis ir ežerais. Atspari stipriems smūgiams. Komfortiškos sėdynės atlenkiamais atlošais, per vidurį yra galimybė įtaisyti sėdynėlę vaikui.

Išmatavimai: Ilgis - 460 cm. Plotis - 80 cm. Svoris - 38 kg. Keliamoji galia - 250 kg. 

Sprinter Luxe (su integruota hermetiška bagažine) (Lenkija) 

 Tvirtos, saugios,atsparios smūgiams 2015 m. modelio dvivietės polietileninės baidarės. Komfortiškos sėdynės su atlenkiamais atlošais.

Išmatavimai: Ilgis - 415 cm. Plotis - 80 cm. Svoris - 35 kg. Keliamoji galia 250 kg.  


Perception Karolina  (Anglija) 

 

Lengvesnė ir trumpesnė baidarė, nei aukščiau išvardintos. Vienvietė baidarė. Atspari stipriems smūgiams.

Išmatavimai: Ilgis - 395 cm. Plotis - 68 cm. Svoris - 27 kg. Keliamoji galia - 130 kg.  Transportavimo paslaugos

Savo transportu nuvešime Jus ir baidares ar irklentes į  maršruto pradžią, bei parsivešime pasibaigus kelionei.  Mes įsikūrę prie pat Ventos upės , netoli Stulpino malūno(Šaltinėlio sodai), todėl plaukti galite nuo mūsų ir užbaigti kelionę taip pat galite pas mus. Vidutinė  transportavimo  kaina Mažeikių raj. nuo 10 eurų  į abi puses, toliau - pagal susitarimą (vienu reisu galime nuvežti 8 žmones).